Aktualności Budujemy przyszłośćTworzymy historię

Aktualności

Dyplomatyczne spotkanie w porcie

23.01.2007
18.01.2007 w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. gościli: Konsul Generalny Republiki Litewskiej w Polsce Jonas Kindurys, Tadeusz Macioł Konsul Honorowy RP w Kłajpedzie oraz Wiesław Wierzchoś Konsul Honorowy Republiki Litewskiej w Szczecinie.

Zmiana na stanowisku prezesa Terminalu Promowego w Świnoujściu

23.01.2007
Na posiedzeniu w dniu 19.01.2007 Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Polskie Terminale odwołało ze stanowiska prezesa Terminalu Promowego w Świnoujściu Wojciecha Szlachcikowskiego i powołało na jego miejsce Sławomira Głowackiego.  

Autostrada Morska Świnoujście Ystad

17.01.2007
W styczniu zawiązało się konsorcjum firm, w skład którego weszły Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., Miasto Ystad, Ystad Hamn Logistic AB, Polska Żegluga Bałtycka i Unity Line Sp. z o.o.. W Ministerstwie Gospodarki konsorcjum złożyło wspólną aplikację w ramach projektu "Autostrady Morskie".

Spotkanie Noworoczne Gospodarki Morskiej w Szczecinie

08.01.2007
W dniu 5 stycznia br. na 22 piętrze budynku PAZIM w Szczecinie odbyło się kolejne Spotkanie Noworoczne Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego. Organizatorami tego spotkania było Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu oraz Oddział w Szczecinie Krajowej Izby Gospodarki Morskiej.