Aktualności Budujemy przyszłośćTworzymy historię

Granatowo-bordowa krew już w czwartek

Każdy, kto w najbliższy czwartek 13 września 2018 roku,  w godzinach od 8.00 do 12.00 odda krew w krwiobusie na parkingu ZMPSiŚ przy ul. Bytomskiej 7 otrzyma specjalne nie jeden, ale dwa bezpłatne bilety na mecz Pogoni Szczecin! A do tego oczywiście zapas czekolady!

Projekt realizowany jest w ramach inicjatywy Pogoni Szczecin  "Granatowo-bordowa krew". Do końca listopada każdy kibic, który odda krew albo jej składniki, otrzyma darmowy bilet na mecz Pogoni. Akcja rozpoczyna się z wysokiego "C", bowiem Klub włączył się do działań Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście podwajając stawkę.

Pamiętajcie, że akcja trwa tylko przez cztery godziny! Dlatego też, jeśli chcecie dobrze rozpocząć akcję i zdobyć dwa bilety, oddajcie krew właśnie 13 września na terenie portu! Przed oddaniem krwi podajcie hasło "Pogoń" i pamiętajcie, by odebrać specjalne zaświadczenie. 

Akcję zbiórki krwi przeprowadza Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Pogoń wspiera działania pulą biletów dla honorowych krwiodawców. Zapraszamy. (źródło: https://pogonszczecin.pl/newsy/KrewWporcie)

Zdjęcia