Aktualności Budujemy przyszłośćTworzymy historię

Jesteśmy na targach w Monachium

Jesteśmy na targach „Transport i Logistyka” w Monachium! Razem z Portem Gdynia i Portem Gdańsk pod wspólnym szyldem POLISH PORTS.

Targi są największą w Europie imprezą wystawienniczą, organizowaną w jednym z najnowocześniejszych centrum wystawienniczym  New Munich Trade Fair Centre. Skupiają najliczniejszą grupę wystawców, których udział rokrocznie wzrasta. Dla przykładu, w 2017 roku wzięło udział ponad 2 200 wystawców z przeszło 60 państw, zaś odwiedzających było  ok. 61 000 gości ze 123 krajów. Przewiduje się, że w  tym roku rekord zostanie pobity!

„Transport i Logistyka” to targi biznesowe – w ich trakcie analizowane są nowe trendy i technologie na europejskich i światowych rynkach, omawiane są efekty globalizacji i integracji oraz współczesne wyzwania ekonomiczne stojące przed firmami w różnymi krajach. Na targach obecni są reprezentanci znaczących firm transportowych (kolejowych, lotniczych, morskich), usług logistycznych i teleinformatycznych. To też miejsce prezentacji aktualnej oferty handlowej firm, ich potencjału ekonomicznego i projektów inwestycyjnych, zarówno ukończonych, jak i planowanych do realizacji w najbliższych latach.

W czasie targów sektor morski reprezentowany jest przez większość europejskich portów, linii żeglugowych, firm spedycyjnych, przeładunkowych i transportowych. Dlatego obok trzech wiodących portów, na stoisku Polish Ports obecni są nasi kontrahenci: Terminal Promowy Świnoujście, ELEWATOR EWA, BALTCHEM, DB,  Szczecin Bulk Terminal oraz BULK CARGO.

Targom towarzyszy również bogaty program konferencji, gwarantujący spotkania i dyskusję z międzynarodowymi ekspertami z branży transportowo-logistycznej. Seminarium  Polis Ports odbędzie się dzisiaj (4.06.), o godz. 15.00, w sali A32.

Zapraszamy do stoiska 309/412 w hali B2.

Zdjęcia