Spółka Stawiamy na rozwój

Oferty pracy

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. stawia na pracowników, którzy będą mogli efektywnie realizować strategię, cele i plany naszej Spółki, a także w aktywny sposób wspierać jej rozwój.
Nabór na wolne stanowiska pracy do ZMPSiŚ S.A. prowadzony jest w oparciu o aplikacje nadesłane przez kandydatów w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone przez Spółkę na stronie internetowej i/lub w prasie.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej Spółce wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne ze wskazaniem stanowiska, o które się ubiegasz  na adres: 70-603 Szczecin, ul. Bytomska 7 lub e-mail: rekrutacja@port.szczecin.pl .

Jeśli Twoja aplikacja spełni nasze wymagania, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, w trakcie której będziesz miał/a możliwość przedstawienia swojego wykształcenia,  doświadczenia i przebiegu kariery zawodowej, posiadanych umiejętności, najważniejszych osiągnięć, a także motywacji i planów zawodowych. W zależności od specyfiki stanowiska, możesz zostać poddany dodatkowo testom:  wiedzy, językowym, sprawdzianom umiejętności, lub poproszony o wykonanie zadania symulacyjnego.

Po podjęciu decyzji o zatrudnieniu wybranego kandydata, Biuro Zarządzania Kadrami zaprasza zainteresowanego w celu załatwienia formalności związanych z przyjęciem do pracy, a pozostałym kandydatom, którzy brali udział w rekrutacji przekazuje telefonicznie lub mailowo informację o zakończeniu procesu rekrutacji.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

 

REFERENT/SPECJALISTA DS. UMÓW INWESTYCYJNYCH W DZIALE PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI I UMÓW

13.04.2018
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. poszukuje pracownika na stanowisko REFERENTA/SPECJALISTY  DS. UMÓW INWESTYCYJNYCH W DZIALE PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI I UMÓW