• Home »
  • PL »
  • Aktualności »
  • Zapraszamy! TalkNET - międzynarodowa konferencja końcowa

Aktualności Budujemy przyszłośćTworzymy historię

Zapraszamy! TalkNET - międzynarodowa konferencja końcowa

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA  wraz z 14 europejskimi partnerami  z ośmiu różnych krajów, zaprasza  do wzięcia udziału w poniższym wydarzeniu.

TalkNET - sieć zainteresowanych stron z dziedziny transportu i logistyki
Projekt współpracy w zakresie multimodalnego, ekologicznego transportu towarowego
Międzynarodowa konferencja końcowa

Data: Czwartek, 16 lipca 2020 r.
Czas: Od 10.00 do 12.30.
Lokalizacja: moderowana z Wenecji, Włochy, wydarzenie online
Rejestracja jest wymagana pod linkiem: https://www.talknet-final-conference.it
Język: Angielski i włoski

Połączenia ostatniej mili, optymalizacja terminali multimodalnych, poprawa lub aktywacja usług multimodalnych oraz rozwiązania w zakresie innowacji ekologicznych, takich jak paliwa alternatywne, działania na rzecz efektywności energetycznej to sposoby na stworzenie bardziej zrównoważonego transportu.

Jaka jest przyszłość zrównoważonego globalnego łańcucha dostaw w Europie? W jaki sposób możemy skorzystać z Europejskiego Zielonego Ładu w perspektywie?

Wybitni prelegenci będą szukać odpowiedzi na te pytania podczas międzynarodowej konferencji końcowej online, która odbędzie się w czwartek 16 lipca 2020 r. w ramach projektu TalkNET.

Dzięki wkładowi programu Interreg CENTRAL EUROPE, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA oraz 14 innych znaczących partnerów europejskich, obejmujących osiem różnych krajów, współpracowało w celu promowania lepszej koordynacji pomiędzy zainteresowanymi stronami transportu towarowego w obszarze Europy Środkowej, aby uczynić węzły logistyczne (porty i wioski towarowe) bardziej efektywnymi i przyjaznymi dla środowiska, wspierając wdrażanie nowych usług i inwestycje w ekoinnowacje.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia pod adresem: info@talknet-final-conference.it

Zaproszenie

Agenda

 

Zdjęcia