Spółka Stawiamy na rozwój

ISO/ZSZ

Certyfikat ISO 9001:2008 i 14001:2004 

W dniu 19 października 2011 roku Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. - jako pierwszy w Polsce podmiot zarządzający portami o podstawowym znaczeniu dla gospodarki narodowej - uzyskał certyfikaty zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego ISO 9001:2008 i 14001:2004. Przyznane certyfikaty potwierdzają wysoki poziom świadczonych przez nas usług, dbałość o klienta, a także zobowiązują do ciągłego doskonalenia. Zapewnienie maksymalnej satysfakcji naszym klientom stanowi główny motyw wdrożenia doskonalenia ZSZ w Spółce. Poprzez nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług, dbałość o środowisko naturalne oraz realizowanie obszernego programu inwestycyjnego zamierzamy umacniać swoją pozycję na rynku i dążyć w kierunku realizacji wizji, aby stać się wiodącym portem na południowym Bałtyku.

Po roku trwania prac związanych z opracowaniem dokumentów i wdrożeniem ZSZ, niezależni auditorzy TÜV Nord Polska Sp. z o.o przeprowadzili audit certyfikacyjny. Potwierdził on świadczenie wysokiej jakości usług i podejście procesowe do realizowanych przez Spółkę zadań oraz dbałość o środowisko naturalne.

Oficjalne wręczenie certyfikatów, w zakresie zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego zgodnego z wymaganiami międzynarodowych norm ISO, odbyło się w dniu 28.10.2011. Swoją obecnością wydarzenie uhonorowali m. in.: Stanisław Gawłowski - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Anna Wypych-Namiotko - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Marcin Zydorowicz - Wojewoda Zachodniopomorski, Janusz Żmurkiewicz - Prezydent Świnoujścia, Stanisław Lipiński – Skarbnik Miasta Szczecin, a także Członek Zarządu TÜV Nord Polska Sp. z o.o. - Paweł Kaczmarek oraz Prezes QM Mentor - Zbigniew Misiura.

Certyfikaty z rąk przedstawiciela TÜV Nord Polska Sp. z o.o., w imieniu Zarządu Spółki przyjął Prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA - Jarosław Siergiej.
Uzyskanie certyfikatów w zakresie zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego motywuje Spółkę do stałego podnoszenia jakości świadczonych usług oraz dalszego doskonalenia.

Zdjęcia

Pliki do pobrania